O nás

Nabízíme výrobky značky Zamboni pro úpravu ledových ploch. Zajišťujeme servis, opravy a zápůjčky již od roku 1998.

Nabízíme stroje pro úpravu ledových ploch

Firma ROLMONT s.r.o. nabízí ucelený sortiment výrobků od světové jedničky produkující stroje na úpravu ledových ploch.

Můžete si u nás objednat nové stroje modelových řad ZAMBONI® 100, ZAMBONI® 200,  ZAMBONI® 400, ZAMBONI® 500, ZAMBONI® 600 a ZAMBONI® 700. Novinkou roku 2018 jsou modely ZAMBONI® IZO 612 a IZO 712 od nově vzniklé firmy ZAMBONI® EUROPE se sídlem ve Švédsku. Dále dodáváme frézy na ořezávání okrajů mantinelů Power Edger v různých modifikacích a stroje použité nebo po celkové repasi. Všechny potřebné údaje o těchto strojích naleznete v rubrice ROLBY.

Nabídka roleb a fréz

Opravy a údržba roleb Zamboni

Nabízíme dále široké spektrum služeb v oblasti oprav a údržby strojů a zařízení pro úpravu ledu (i jiných značek) a samozřejmosti je též bezplatná poradenská a konzultační služba.

Zapůjčujeme stroje

V rámci našich možností jsme schopni zapůjčit provozuschopný stroj na zajištění provozu Vašeho zimního stadionu při poruše původního stroje, nebo pro zajištění provozu mobilní ledové plochy.

Další výrobky a příslušenství

Dodáváme i další výrobky pro zimní stadiony:

  • příslušenství branek (sítě, chrániče, „lapače“ puků)
  • pryžové hroty k uchycení branek do ledu apod.

Dodáme i pneumatiky s nastřelenými protismykovými hroty či nastřelíme hroty do Vašich pneumatik přímo u provozovatele zimního stadionu nebo v naší dílně.

Historie společnosti Rolmont s.r.o.

Firma ROLMONT s.r.o. zahájila svou činnost v roce 1995 pod záštitou Sdružení zimních stadionů v České republice, jehož jsme dlouholetými členy. Zpočátku byla společnost zaměřena pouze na opravy strojů DESTAROL všech modifikací, včetně generálních oprav. V roce 1998 jsme navázali spolupráci s firmou ZAMBONI® a přes její zastoupení ZAMBONI® ve Švýcarsku jsme později získali i statut exkluzivního zástupce pro Českou republiku a v roce 2010 i pro Slovensko. Nabízíme prodej nových strojů, ale vzhledem ke známé finanční situaci většiny zimních stadionů jsme přistoupili i k finančně zajímavé nabídce repasovaných (generální nebo střední opravy) strojů ZAMBONI.

Jsme exkluzivním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko.

Potřebujete podrobnější informace? Obraťte se na nás.
 +420 602 236 960
 +420 272 769 065
Nahoru