Zamboni 560 AC

Stálý náhon na všechna čtyři kola bez mezinápravového diferenciálu pro zajištění výtečné trakce na jakémkoli povrchu. Detailní popis a parametry

Popis - Zamboni 560 AC

Pojezd

Asynchronní střídavý elektromotor ABM 24 HP (18 kW) s elektronickým ovládáním SEVCON. Kompaktní výkonový kontroler  4. generace střídavých měničů.

Baterie a nabíječ

Olověné trakční akumulátory s tekutým elektrolytem. Provozní napětí 80 V. Baterie jsou opatřeny systémem centrálního automatického doplňování vody a nucenou cirkulací elektrolytu. Standardní kapacita 525 Ah umožňuje provedení cca 15 úprav. Zvětšená kapacita 640 Ah - za příplatek – pro ještě náročnější použití.

Vysokofrekvenční, procesorem řízený nabíječ pro plné nabití akumulátorů za 6,5 – 8 hod. Vzduchové čerpadlo pro nucenou cirkulaci elektrolytu šetří články při mezidobíjení a dále zvyšuje efektivitu nabíjecího cyklu.

Řídící systém

Systém poskytuje řidiči informace o aktuálních provozních parametrech, stavu pohonu a baterií a spuštěných funkcích a ovládá veškeré funkce stroje mimo řízení směru jízdy. Elektronický řídící systém s velkoplošným displayem na palubní desce dovoluje předprogramovat provozní parametry a poté uvádět stroj do provozu stisknutím jediného tlačítka. Je možno předprogramovat 3 sady provozních parametrů pro zrychlenou volbu jedním tlačítkem, nebo řídit jednotlivé funkce manuálně.

Pohonný systém

Stálý náhon na všechna čtyři kola bez mezinápravového diferenciálu pro zajištění výtečné trakce na jakémkoli povrchu. Použití náprav DANA SPICER, které dovolují velké zatížení: vpředu i vzadu 29 kN. Hydraulická provozní brzda kol obou náprav, vpředu kotoučové, vzadu bubnové. Mechanická parkovací brzda zadních kol.

Hydraulický systém

Asynchronní střídavý elektromotor ABM 11 HP (8,2 kW) s elektronickým ovládáním SEVCON. Kompaktní výkonový kontroler  4. generace střídavých měničů.

Přímo poháněné regulační čerpadlo a elektronicky řízené rozvaděče Sauer-Danfoss minimalizují ztráty v hydraulickém systému při současném zachování vysokého dosažitelného výkonu. Snadno přístupný, 20 mikronový olejový filtr pro zajištění dlouhé životnosti oleje a hydraulických komponentů.

Konstrukce

Robusní svařovaný podvozek ZAMBONI je zhotoven z profilů 50x125 mm z kvalitního materiálu. Nerezavějící polyetylenové nádrže na vodu a laminátová sněhová nádrž jsou ve standartním provedení.

Parametry

Sněhová nádrž - objem sněhové nádrže 2,83 m3
Sněhová nádrž - komprimát 3,54 m3
Voda - objem vodních nádrží 738 l
Voda - voda na mytí 310 l
Voda - celkem 1 048 l
Hydraulický olej 95 l
Dopravníkové hřídele - horizontální šnek 254 mm
Dopravníkové hřídele - vertikální šnek 254 mm
Celková délka - se sklopenou sněhovou nádrží 4,04 m
Celková délka - se zvednutou sněhovou nádrží 5,03 m
Celková výška - se sklopenou sněhovou nádrží 2,16 m
Celková výška - pro spolehlivé vysypání - min. 3,05 m
Celková výška - se zvednutou sněhovou nádrží 3,91 m
Celková šířka - se suportem 77“ 2,06 m
Celková šířka - se suportem 86“ 2,3 m
Rozvor 1,95 m
Rozchod kol 1,37 m
Poloměr otáčení na vnější straně suportu - se suportem 77“ 4,86 m
Poloměr otáčení na vnější straně suportu - se suportem 86“ 5 m
Rozměr hoblovacího nože - se suportem 77“ 1,27 x 12,7 x 195,6 cm
Rozměr hoblovacího nože - se suportem 86“ 1,27 x 12,7 x 218,4 cm
Hmotnost - prázdná 4 423 kg
Hmotnost - s vodou 5 148 kg
Popis položky

Soubory

Nahoru