Zamboni 552 Electric

Kompaktní výkonový kontroler s technologií MOSFET a přístroje indikující stav motoru a baterií umožňují dosahovat vysoké provozní spolehlivosti a efektivity provozu. Detailní popis a parametry

Popis - Zamboni 552 Electric

Pojezd

Elektrický motor General Electric 17,5 HP (13 kW) s elektronickým ovládáním SEVCON byl vyzkoušen v různých uplatněních po celém světě. Kompaktní výkonový kontroler s technologií MOSFET a přístroje indikující stav motoru a baterií umožňují dosahovat vysoké provozní spolehlivosti a efektivity provozu.

Baterie a nabíječ

Olověné trakční akumulátory s tekutým elektrolytem. Provozní napětí 80 V. Baterie jsou opatřeny systémem centrálního automatického doplňování vody a nucenou cirkulací elektrolytu. Standardní kapacita 525 Ah umožňuje provedení cca 12 úprav. Zvětšená kapacita 640 Ah - Za příplatek - pro náročnější použití.

Vysokofrekvenční, procesorem řízený nabíječ pro plné nabití akumulátorů za 6,5 – 8 hod. Vzduchové čerpadlo pro nucenou cirkulaci elektrolytu šetří články při mezidobíjení a dále zvyšuje efektivitu nabíjecího cyklu.

Pohonný systém

Stálý náhon na všechna čtyři kola bez mezinápravového diferenciálu pro zajištění výtečné trakce na jakémkoli povrchu. Použití náprav DANA SPICER, které dovolují velké zatížení: vpředu i vzadu 29 kN. Hydraulická provozní brzda kol obou náprav, vpředu kotoučové, vzadu bubnové. Mechanická parkovací brzda zadních kol.

Hydraulický systém

Elektrický motor BALDOR o výkonu 8 HP (6 kW) řemenem pohání dvojité čerpadlo umístěné v nádrži hydraulického oleje. Oddělené sekce čerpadla pro vodorovné a svislé šneky zajišťují dostatečný výkon dopravníků sněhu. Snadno přístupný, 20 mikronový olejový filtr pro zajištění dlouhé životnosti oleje a hydraulických komponentů.

Konstrukce

Robusní svařovaný podvozek ZAMBONI je zhotoven z profilů 50x125 mm z kvalitního materiálu. Nerezavějící polyetylenové nádrže na vodu a laminátová sněhová nádrž jsou ve standartním provedení.

Parametry

Sněhová nádrž - objem sněhové nádrže 2,83 m3
Sněhová nádrž - komprimát 3,54 m3
Voda - objem vodních nádrží 738 l
Voda - voda na mytí 310 l
Voda - celkem 1 048 l
Hydraulický olej 87 l
Dopravníkové hřídele - horizontální šnek 254 mm
Dopravníkové hřídele - vertikální šnek 254 mm
Celková délka - se sklopenou sněhovou nádrží 4,04 m
Celková délka - se zvednutou sněhovou nádrží 5,03 m
Celková výška - se sklopenou sněhovou nádrží 2,16 m
Celková výška - pro spolehlivé vysypání - min. 3,05 m
Celková výška - se zvednutou sněhovou nádrží 3,91 m
Celková šířka 2,13 m
Rozvor 1,95 m
Rozchod kol 1,37 m
Poloměr otáčení 4,86 m
Rozměr hoblovacího nože 1,27 x 12,7 x 195,6 cm
Hmotnost - prázdná 4 423 kg
Hmotnost - s vodou 5 148 kg
Popis položky

Soubory

Nahoru