IZO 612

Evropské mistrovské dílo s technologií a vlastnostmi, které se běžně považují za volitelné, tento stroj maximalizuje kapacitu a efektivitu a umožňuje úpravu ledové plochy v mimořádné kvalitě světové úrovně. Detailní popis a parametry

Popis - IZO 612

PŘESNÉ PROVEDENÍ PŘEDNÍCH HRAN V DESIGNU KONSTRUKCE

Evropské mistrovské dílo s technologií a vlastnostmi, které se běžně považují za volitelné, tento stroj maximalizuje kapacitu a efektivitu a umožňuje úpravu ledové plochy v mimořádné kvalitě světové úrovně.

BATERIE A NABÍJENÍ

Osvědčené olověné trakční baterie s tekutým elektrolytem jsou ve stroji snadno přístupné. Mikroprocesorem řízené nabíječky jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly instalované baterii. Systém napájení baterií je standardní

ELEKTRONICKÉ OVLÁDÁNÍ

Spolehlivé výkonové kontrolery AC. Dva samostatné elektromotory pro pohon šnekových dopravníků. Elektricky ovládané vodní ventily. Funkce nouzového zastavení. Elektrické motory jednotlivých kol. Ukazatel stavu baterie, hladiny vody a rychlosti.

HYDRAULIKA

Elektrický motor hydraulického čerpadla. Rychle propojitelné vodní systémy řídící distribuci vody. Bezpečnostní hydraulický ventil pro ovládání sněhové nádrže a hydrauliky suportu. Hydraulické brzdění všech kol.

STANDARDNÍ VÝBAVA

Automatický drtič sněhu; mytí pneumatik; vodoměry; alarm zpětné jízdy; nepřilnavý povrch vnitřního prostoru sněhové nádrže; proporcionální nanášení vody na led; osvětlení sněhové nádrže; nastavitelný volant; monitor průtoku vody; prodloužené vedení k možnosti regulace ovládacího mechanismu pro nastavení hloubky řezu nože a vyhřívané sedadlo.

KONSTRUKCE

Masivní ocelové prvky karoserie a galvanizované ocelové podvozky / rámové suporty. Nádrže z nerezové oceli s vysokou kapacitou. Robustní šnekové dopravníky snižují hluk v prostoru obsluhy. Premiové provedení barvy pro vysokou odolnost proti korozi.

Parametry

Sněhová nádrž - objem sněhové nádrže 3,2 m3
Sněhová nádrž - komprimát 4 m3
Voda - objem vodních nádrží 850 l
Voda - voda na mytí 400 l
Voda - celkem 1 250 l
Hydraulický olej 22 l
Dopravníkové hřídele - horizontální šnek 25 mm
Dopravníkové hřídele - vertikální šnek 25 mm
Celková délka - se sklopenou sněhovou nádrží 4,12 m
Celková délka - se zvednutou sněhovou nádrží 4,95 m
Celková výška - se sklopenou sněhovou nádrží 2,21 m
Celková výška - pro spolehlivé vysypání - min.
Celková výška - se zvednutou sněhovou nádrží 3,8 m
Celková šířka 2,4 m
Rozvor 2 m
Rozchod kol 1,8 m
Poloměr otáčení 3,85 m
Rozměr hoblovacího nože 220 x 12,7 x 1,27 cm
Hmotnost - prázdná 5 130 kg
Hmotnost - s vodou 6 380 kg
Popis položky
Nahoru