Konzole pro výměnu čepelí

Zajištění bezbečné výměny nože. Konzole pro výměnu čepelí - Conti™ Blade Changing Assistant - umožňuje obsluze dokončit bezpečný, rychlý a snadný proces výměny a nebo instalace hoblovacího nože. Detailní popis a parametry

Popis - Konzole pro výměnu čepelí

Bezdotyková výměna nože

Pomocná konzole pro výměnu čepelí (Conti-CBCA) umožňuje obsluze  zařízení provádět bezpečnou a jednoduchou montáž / demontáž hoblovacího nože bez nutnosti dotyku samotného ostří.

Magnetické rukojeti zajistí hoblovací nůž pro přesun z pouzdra do CBCA a zpět. Obsluha se nemusí dotýkat odkrytého ostří.

Snadná obsluha

Nasaďte asistenční výměnnou konzoli - CBCA - pod suport a umístěte ji na místo pomocí teleskopických držadel, která zajišťují jednotku suportu. Nastavovací tlačítko a šroub přesně vyrovnávají CBCA pod suportem, čímž zjednoduší instalaci či demontáž hoblovacího nože.

Pohodlný přístup

Pružinový systém s šestihrannou hlavou drží šrouby na svém místě, takže obsluha je může povolit nebo utahovat shora, což eliminuje potřebu pracovat pod suportem.

Tato volba nemusí být dostupná pro všechny modely strojů. Ceny, barvy, materiály, specifikace a modely mohou být změněny. Aktuální informace o produktech získáte od společnosti Zamboni

Nahoru