EZIII Edger

EZIII - elektrická fréza pro úpravu okrajů ledové plochy. Její tři baterie AGM 12V s hlubokým cyklem byly speciálně navrženy pro použití v náročném prostředí. Detailní popis a parametry

Popis - EZIII Edger

Silný výkon EZIII Power Edger

EZIII - elektrická fréza pro úpravu okrajů ledové plochy. Její tři baterie AGM 12V s hlubokým cyklem byly speciálně navrženy pro použití v náročném prostředí. Elektrický motor o výkonu 4,8 kW (6,5 HP) na napětí 36 voltů poskytuje špičkový výkon a může snadno plnit svůj úkol. Součástí EZIII je  nabíječka s pokročilou technologií nabíjení a vysokofrekvenčním měničem.

Široký 14 palcový  (356mm ) řez, který umožňuje osmistranná fréza, vyčistí rovnoměrnou a rovnou plochu kolem okraje ledové plochy. Každá z oboustranných destiček má speciálně upravené hrany, které poskytují efektivnější řez, vydrží déle a ušetří čas a náklady na výměnu.

EZIII má jedinečnou rukojeť pro nastavení, takže hloubka řezu je nekonečně variabilní a neomezuje se na tovární předvolby.

Snadný provoz

Konstrukce EZIII byla vedena jednoduchostí provozu s optimálními výsledky. Jeho tvarovaný sněhový žlábek nasměruje sněhovou drť směrem ke středu ledu, od desek mantinelu a obsluhy. Velká gumová kolečka zajišťují bezvadné ovládání a stabilitu na ledě a usnadňují jízdu mimo led. Jeho vyměnitelná vodící deska umožňuje pevné uložení proti základové desce, při současné ochraně základny ostří před opotřebením.

Rukojeť pro kontrolu hloubky řezu je na dosah ruky, což umožňuje přesné individuální  úpravy . Rukojeť zvedání / spouštění umožňuje obsluze snadno přejít od režimu řezání k jízdě po ukončení procesu úpravy okrajů.

Kvalitní konstrukce

Těleso frézy a její pohyblivé díly jsou vyrobeny z ocelového plechu a zajišťují hladké a efektivní ovládání na ledě. Kryt z laminátu umožňuje snadný přístup k bateriím a motoru. Vypalovaná prášková barva a galvanické zinkování poskytují dodatečnou ochranu proti korozi. EZIII má tři silné, utěsněné baterie, které poskytují dostatečný výkon.

Čistý led. Čistý vzduch. Jasná volba.

Celosvětově si stále více provozovatelů zimních stadionů vybírá Zamboni pro své potřeby úpravy ledové plochy..

 

Parametry

Motor 36 Volt DC 100 Amp s kontinuálním jmenovitým výkonem 2000 ot / min
Baterie 3 x 12 V - 55 Ah, AGM (Absorbed Glass Mat) s ochranou proti vadám (VRLA)
Regulátor Elektronický regulátor motoru s regulací otáček a funkcí plného brzdění
Fréza 8 řezných destiček z Karbidu
Nabíječka baterií Smart Charger 36 V 8A
Hmotnost 113 kg
Délka 119 cm
Šířka 48 cm
Výška 96 cm
Šířka řezu 36 cm
Nabíjecí vstupní výkon 110 / 220VAC, 60/50 Hz
Popis položky
Nahoru