Novinky

Společnost ZAMBONI uvádí inovativní elektrický model ZAMBONI 560 AC

Paramount, CALIFORNIA (04. 5. 2010) – Frank J. Zamboni & Co, Inc. s hrdostí uvádí premiéru svého nového stroje ze série řady 500, bezemisní stroj model 560 AC. V severní Americe byla premiéra 6. května 2010 v Ontario Recreation Facillites Associatin’s 2010 Expo v Guelphu, Ontário, Kanada.
Společnost ZAMBONI uvádí inovativní elektrický model ZAMBONI 560 AC

50 let elektrických strojů na úpravu ledu (roleb)

Frank Zamboni zkonstruoval svůj první elektrický stroj a předvedl ho v roce 1959 na zimních olympijských hrách ve Squaw Valley. Od svého masivního zavedení v roce 1990 elektrický stroj Zamboni model 552 ELECTRIC zůstává světově nejpopulárnější elektrickou rolbou.

Upravené komponenty

Firma integrovala state-of-the-art osvědčenou technologii i do nového modelu 560 AC. Mnoho komponentů však bylo změněno, včetně elektromotorů na střídavý proud, jejich kontroly a zavedla load-sensing hydraulický systém, který registruje zatížení. To vše zvyšuje efektivitu, neboť na jedno nabití baterií stroj má delší výdrž.

Rekonstruovaný suport má zabudovaný pohon horizontálního šneku a vyměnitelné plastové „lyžiny“ suportu. Automatický „drtič sněhu“ (snow breaker) a zdokonalený vodní systém (AWSTM) zjednodušuje proces obnovy ledové plochy.

PLUS+1TM technologie

Nový PLUS+1TM displej umožňuje řidiči monitorovat tloušťku hoblování ledu i automatické nastavení hoblovacího nože. Nový One-Touch režim (proporcionální nanášení vody) používá upravitelné nastavení pro přizpůsobení nanášení vody podle rychlosti jízdy (šneků) elektronické vodní ventily a ovládání třísky záběru nože pro lepší a snadnější ovládání a důslednější obnovu povrchu ledové plochy.

Čistý vzduch

Stroje stavěné firmou Zamboni jsou téměř výhradně na alternativní pohon (LPG, CNG) nebo elektrický (bateriový) pohon. Všechny naše modely proto poskytují na základě specifických potřeb možnost „zelené“ volby pro každou arénu.

Průmyslový lídr trhu

S historií, která pokrývá více než šest desetiletí, společnost Zamboni jako dědictví zakladatele tohoto průmyslového odvětví, zachovává ohromující volbu pro zimní stadiony provozovatelů na celém světě.

ZAMBONI Contact:
Paula Coony
Zamboni Merchandising. Inc
562-663-1650
paula@zamboni.com

ZAMBONIa konfiguraci  Zamboni®  strojů na úpravu ledu jsou registrované ochranné známky společnosti Frank J. Zamboni a Co, Inc.

Zpět na přehled

Nahoru