Novinky

Společnost ZAMBONI představila nové modely 526 a 446

Firma ZAMBONI® představila nejnovější stroje na úpravu ledu, modely 526 a 446, které nahrazují předchozí provedení 525 a 445. Tyto nové modely znamenají další posun v efektivitě a spolehlivosti nejpopulárnějších strojů na úpravu ledu.
Společnost ZAMBONI představila nové modely 526 a 446

Změna spočívá zejména v instalaci nového typu motoru, kterým je nově pro oba modely zážehový motor Mitsubishi® 2,4 l. Tento motor lze provozovat na benzín, LPG nebo CNG a přináší mnoho dalších výhod pro spolehlivé a osvědčené produkty ZAMBONI®. Kompaktní, lehký a výkonný motor Mitsubishi® splňuje všechny nároky pro použití i v nejvíce vytížených hokejových halách při zachování efektivity a účinnosti.

Mezi nejpodstatnější přednosti nového motoru patří:

  • nízká hlučnost a vibrace
  • plánovaná životnost 10 000 provozních hodin
  • prodloužený interval výměny rozvodového řemenu na 5 000 provozních hodin pro snížení nákladů na údržbu
  • ventilový rozvod OHC – kompaktnější, výkonnější a lehčí konstrukce motoru
  • zapalování s integrovanými vysokonapěťovými moduly pro vyšší spolehlivost
  • navrženo a certifikováno pro provoz se „suchými“ palivy (LPG, CNG)

Modely 526 a 446 přinášejí novou éru účinnosti ve spotřebě paliva a redukci nároků na údržbu při současném zvýšení životnosti motoru, což pro provozovatele přináší další zefektivnění provozu stadionu.

Po více než půl století je společnost ZAMBONI lídrem ve výrobě strojů na úpravu ledových ploch a pokračuje tím v dědictví svého zakladatele Franka Zamboniho, vyrábět s osvědčenou technologií takové stroje, aby vytvářely ten nejlepší led pro zimní stadiony a arény po celém světě.

Překlad z informace firmy ZAMBONI pro obchodní zástupce firmy.

Zpět na přehled

Nahoru