Novinky

Model 552 AC Lithium-Ion

Nulová údržba lithium-iontové baterie, která umožňuje dokonalou úpravu ledové plochy na světově nejoblíbenějším elektrickém stroji.
Model 552 AC Lithium-Ion
Lithium-iontové baterie umožňují rychlé nabíjení mezi obnovením, udržují energii a eliminují potřebu dlouhých dob dobíjení přes noc.  Doba nabíjení je obecně ekvivalentní pracovní době.  Nabijte zhruba stejné množství času a jste zpátky na ledě.
Balíček baterií je menší a lehčí.  Lithium-iontové baterie s nulovou údržbou jsou utěsněné a nevyžadují dolévání.  Lithiové iontové baterie kromě zlepšené odolnosti a delší životnosti cyklu neuvolňují plyny během dobíjení a jsou bez emisí.
Střídavé motory a ovládací prvky poskytují účinnost a prakticky eliminují související údržbu.  Nabíječky řízené mikroprocesory komunikují přímo s baterií a optimalizují tak vyvažování a nabíjení článků.  Výsledek: delší životnost baterie.  Osvědčené a spolehlivé ovládací prvky Sevcon® Gen4 jsou vytvořeny pro náročné průmyslové aplikace.  Palubní diagnostika umožňuje správu funkcí stroje a aktualizace stavu.  Li-ion Model 552AC byl vyvinut tak, aby fungoval v drsném prostředí nejspolehlivějšího elektrického zdroje na světě.

Zpět na přehled

Nahoru