Get Adobe Flash player
Domů

Rolmont

O naší firmě

Firma ROLMONT s.r.o. zahájila svou činnost v roce 1995 pod záštitou Sdružení zimních stadionů v České republice, jehož jsme dlouholetými členy. Zpočátku byla společnost zaměřena pouze na opravy strojů DESTAROL všech modifikací, včetně generálních oprav. V roce 1998 jsme navázali spolupráci s firmou ZAMBONI a přes její zastoupení ZAMBONI EUROPE ve Švýcarsku jsme později získali i statut exkluzivního zástupce pro Českou republiku a v roce 2010 i pro Slovensko. Nabízíme prodej nových strojů, ale vzhledem ke známé finanční situaci většiny zimních stadionů jsme přistoupili i k finančně zajímavé nabídce repasovaných (generální nebo střední opravy) strojů ZAMBONI, zvláště modelů ZAMBONI 500 a 520.


Firma ROLMONT s.r.o. nabízí ucelený sortiment výrobků od světové jedničky produkující stroje na úpravu ledových ploch. Můžete si u nás objednat nové stroje modelových řad ZAMBONI 100, ZAMBONI 200,  ZAMBONI 445, ZAMBONI 525, ZAMBONI 546, ZAMBONI 700, ZAMBONI 552 ELECTRIC a nejnovější model elektrického stroje ZAMBONI 560AC. Dále dodáváme frézy na ořezávání okrajů mantinelů Power Edger v různých modifikacích a stroje použité nebo po celkové repasi modelů ZAMBONI HDB, ZAMBONI 500 a ZAMBONI 520. Všechny potřebné údaje o těchto strojích jsou v rubrice NABÍZÍME.


V loňském roce jsme též navázali spolupráci s finskou firmou KALANNIN KASPEK OY, která vyvinula a dodává přes naše zastoupení unikátní elektrický vozík na ořezávání okrajů mantinelů ICE GUARD 550 (který umí pracovat i v bezobslužném režimu)a velmi moderní přídavné zařízení na automatické udržování tloušťky ledu ovládané laserovým paprskem, které lze jednoduše namontovat na všechny modely strojů ZAMBONI -  ICE GUARD LASER (podrobnosti v rubrice NABÍZÍME) 


Nabízíme dále široké spektrum služeb v oblasti oprav a údržby strojů a zařízení pro úpravu ledu (i jiných značek) a samozřejmosti je též bezplatná poradenská a konzultační služba.


V rámci našich možností jsme schopni zapůjčit provozuschopný stroj na zajištění provozu Vašeho zimního stadionu při poruše původního stroje, nebo pro zajištění provozu mobilní ledové plochy.


Dodáváme i další výrobky pro zimní stadiony: branky, příslušenství branek (sítě, chrániče, „lapače“ puků), kovové i pryžové hroty k uchycení branek do ledu apod. Dodáme i pneumatiky s nastřelenými protismykovými hroty či nastřelíme hroty do Vašich pneumatik přímo u provozovatele zimního stadionu nebo v naší dílně. Podrobnosti o našich službách a dalších produktech najdete v rubrice PRODEJ, SERVIS, SLUŽBY.